Nálunk koncertezett a MásKÉP

A MásKÉP zenekar Zenélő versek címmel műsort adott József Attila munkásságából a kollégista diákok részére. A műsort Pigler András (ének, gitár, népi furulya), Pigler-Bagi Hajnalka (ének, hegedű), Varga Sándor (ének, gitár), Erőss Ádám (klarinét, szaxofon), Takács Gábor (basszusgitár), Mucsi Gergő (ütőhangszerek) készítették és adták elő.

A koncert családias légkörben zajlott le, a kollégium helyi adottságai miatt, de a hallgatóságban csupa figyelmes és értő diákokra leltek a zenészek.

A közel egy órás műsor megzenésített versekkel és önéletrajzi szemelvényekkel épült föl József Attila életútját felölelvén, bemutatván. A kivetített festmények, grafikák a kortárs képzőművészetbe vezették a fiatalokat, így újabb értéket adva az előadásnak.

Köszönjük a zenekar felkészültségét és a Nemzeti Kulturális Alap támogatását, hogy magas színvonalú programjukkal segítik a diákok kulturális nevelését.

DSC_0304     DSC_0318

DSC_0319     DSC_0326